Wysoka jakość

Technologia druku latexowego pozwala na realizowanie wydruków przeznaczonych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Świetna jakość wydruku w żywych barwach i  tonach sprawia, że przyciąga wzrok. Wydruki latexowe HP są bezwonne, dlatego poszerza się znacznie możliwość ich zastosowania. Pozwala to na druk na materiałach do wszystkich rodzajów wnętrz.

Niezależnie od tego na jakim materiale drukujemy, czy jest to tapeta, folia, papier itd. wydruki zachowują swoje kolory, odporność na wodę i światło, we wnętrzach przez 5 lat (po laminowaniu 10 lat) a w przypadku stosowania zewnętrznego od 3 do 5 lat.

Tusze latexowe są bardzo wytrzymałe i jednocześnie elastyczne oraz rozciągliwe, co jest bardzo ważne przy drukowaniu na foliach samoprzylepnych stosowanych przy wyklejaniu pojazdów.

Technologia druku latexowego daje również możliwość druku dwustronnego.

Szybka dostawa

Średni czas realizacji zamówienia w serwisie fototapeta24.pl wynosi około 3 dni. Standardowy deklarowany czas realizacji to 1 do 6 dni roboczych. Klient wybiera rodzaj dostawy express 1-3 dni lub standard 3-6 dni roboczych. Realizację zlecenia rozpoczynamy natychmiast po zaksięgowaniu pełnej wpłaty za zlecenie. Za zakończenie realizacji zamówienia uważa się dzień wysyłki gotowego  produktu na adres wskazany przez klienta.

Druk eko

Drukujemy z użyciem najnowocześniejszej na świecie, certyfikowanej, bezpiecznej dla zdrowia technologii Latex HP, której zalety są znane na całym świecie. Nie tylko ze względu na ekologiczne tusze wodne, ale także trwałość wspaniałych barw, bezwonność wydruków,brak substancji lotnych powodują, że opisana technologia jest bezkonkurencyjna. Tusze lateksowe są w 100% bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Poprzez dbałość o ekologię i bezpieczeństwo produkcji sprzyjamy środowisku naturalnemu i budujemy zdrowszą przyszłość.

Technologia HP Latex

Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystanej w maszynach HP oraz tuszowi HP Latex wydruki zbliżone są jakością do wydruków jakiemożna osiągnąć jedynie na drukarkach pigmentowych. Ponieważ tusze lateksowe stworzone zostały na bazie wody, nie wydzielają one żadnych nieprzyjemnych zapachów podczas pracy maszyny. Technologia termiczna sprawia, iż wydruki są natychmiast suche i gotowe do laminacji czy montażu.


Skontaktuj się z nami już teraz

Skontaktuj się z nami
już teraz

Telefon - Zadzwoń

Zadzwoń:
Tel. 12 656 33 62
Kom. 501420786