Obok znajduje się prosta aplikacja do projektowania fototapet.
Aplikacja umożliwia zaprojektowanie fototapety na bazie własnych zdjęć jak również przy wykorzystaniu ich bogatej galerii.
Przed złożeniem zamówienia przygotowany projekt można przesłać do oceny przez naszego eksperta.

hp wall art solution.

Fototapety

Za pomocą dobrze dobranej fototapety możesz wizualnie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie, zmienić jego klimat. Dzięki zastosowaniu technologii lateksowej HP Latex nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, światło UV, wodę, ścieranie, blaknięcie, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Wydruki są bezwonne i nie uwalniają toksycznych substancji, dzięki czemu są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt. Pełna automatyzacja obróbki fototapety po druku pozwala nam na idealnie docięcie krawędzi. Fototapety docinane są ploterem stołowym z laserowym pozycjonowaniem. Dzięki czemu poszczególne panele fototapety idealnie do siebie pasują.

Filmy instruktażowe
Fototapeta latexowa

Gładki papier latexowy, specjalnie wzmacniany, dzięki czemu nie przepuszcza kleju. Matowy, satynowany, wodoodporny. Łatwy do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania (konieczność dokupienia kleju do fototapety). Materiał przeznaczony do tworzenia fototapet i aplikacji naściennych.

instrukcja klejenia
Tapeta samoprzylepna

Tapeta samoprzylepna poliestrowa tkanina samoprzylepna, której właściwości pozwalają na wielokrotne przyklejanie i odklejanie nie pozostawiając kleju na podłożu. Stosowana jako tapeta ścienna, na meble, drzwi, naklejka w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach lub jako element dekoracyjny w salonach, sypialniach itp.

instrukcja klejenia

Tapeta z klejem aktywowanym wodą

Tapeta z klejem aktywowanym wodą ultra gładka tapeta posiadająca warstwę kleju dzięki czemu jest od razu gotowa do użycia. Klej aktywuje się za pomocą wody, łatwa w aplikacji i usuwaniu, nie zawiera PVC, dzięki temu ma właściwości oddychające. Jest ognioodporna (klasa A), oraz odporna na blaknięcie. Przy zadrukowaniu w technologii lateksowej jest doskonałym produktem ekologicznym. Stosowana do dekoracji wnętrz, oraz wykonywania grafik naściennych w klubach, restauracjach, mieszkaniach, szkołach, biurach itp.

instrukcja klejenia


Tapeta Performance Smooth

Tapeta Performance Smooth gładka, matowa tapeta celulozowo - flizelinowa, szybko wysycha i jest odporna na rozerwanie i zarysowania. Nie zawiera PCW i innych szkodliwych związków. Sklasyfikowana jest jako produkt trudnopalny (nawet zadrukowany). Tapeta posiada oznaczenie CE oraz atest higieniczny. Łatwa do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania, wystarczy rozprowadzić klej tylko na ścianie. Grafika naścienna wykonana na tym materiale może znaleźć swoje zastosowanie w placówkach oświatowych, muzeach, restauracjach, budownictwie indywidualnym i komercyjnym.

instrukcja klejenia


Tapeta Performance Classic

Tapeta Performance Classic strukturalna tapeta flizelinowa, szybko wysycha, odporna na zarysowania i rozerwania. Nie zawiera PCW, sklasyfikowana jako produkt trudnopalny, posiada atest higieniczny oraz oznaczenie CE. Materiał przeznaczony do tworzenia fototapet i aplikacji naściennych. Łatwa do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania wystarczy rozprowadzić klej tylko na ścianie.

instrukcja klejenia

Skontaktuj się z nami już teraz

Skontaktuj się z nami
już teraz

Telefon - Zadzwoń

Zadzwoń:
Tel. 12 656 33 62
Kom. 501420786